Farní oznámení 5. března 2023

Dnes je 2. neděle postní.
❖ Srdečně Vás zdravím a vítám, jmenuji se Mirosław Fąs, jsem misionář svaté rodiny a byl jsem panem biskupem jmenován Vaším duchovním správcem. Moc se těším a doufám, že s pomocí Boží a Panny Marie to spolu zvládneme. Na začátku moc se omlouvám za jazykové chyby, které určitě uslyšíte.

❖ Plán bohoslužeb na tento týden:
-každé pondělí mám řeholní den a setkání se svými spolubratry – úterý volný den
-ve středu mše sv. v Hrochově Týnci v 17:00 hod.
-ve čtvrtek vikariátní schůze.
-v pátek mše sv. v Hrochově Týnci v 17:00 hod.
-v sobotu s nedělní platností v Chroustovicích v 17:00 hod.
-Příští neděli mše svaté budou sloužené: v Hrochově Týnci v 9:30 hod.
❖ Mše svaté v Honbicích a Trojovicích budou od Velikonoc. Čas upřesním v Květnou neděli.
Příležitost ke svátosti smíření vždy 20 minut před mši sv. a během Křížové cesty.
❖ Prožíváme postní dobu a připravujeme svá srdce na Velikonoční svátky. V postní době se modlíme Křížovou cestu, tak bude se konat v pátek v Hrochově Týnci v 16:30 hod. Během Křížové cesty bude svatá zpověď, proto prosím někoho ochotného, kdo by vedl Křížovou cestu, můžete si rozdělit, každý pátek někdo jiný.
Už nyní taky prosím o přihlášení se ke čtení Pašije na Květnou neděli a Velký Pátek, je potřeba 4 osoby. Též prosím už o dobrovolníky pro čtení na Bílou Sobotu, dokonce je osm čtení, doufám že tolik Vás bude. Moc Vám děkuji.
❖ Na tento celý týden Vám přeji hodně zdraví a Božího požehnání.

Slovo života:
„Pane, dobře, že jsme tady!“

Přejít nahoru